Історія міжнародного благодійного фонду "Діти-інваліди Чорнобиля"

Починаючи з 1986 по 2006 рік Фонд працював в рамках Міжнародної Організації „Союз Чорнобиль”. Нові вимоги до діяльності благодійних фондів та організацій змусили у 2006 році зареєструватись Фонду як самостійній юридичній одиниці. Міжнародний благодійний фонд „Діти-інваліди Чорнобиля” є правонаступником Дитячого фонду Міжнародної організації „Союз Чорнобиль”. Фонд продовжує допомагати дітям, потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи, напівсиротам та іншим категоріям дітей, які потребують уваги та захисту суспільства.

Впродовж багатьох років Фонд допомагав дитячому будинку „Веселка” с. Нове Залісся Бородянського району. Співпраця з благодійною італійською асоціацією „Віта Чорнобиль” допомогла придбати та подарувати дитячому будинку електроплиту промислового виробництва для приготування їжі, шифоньєри для одягу, телевізор, одяг. Окрім того, щорічно Фонд передає кошти на поточні витрати дитячому будинку.

Для дітей Трипільської школи-інтернату Обухівського району та дитячого будинку „Веселка” дарувалися санчата, продукти харчування, солодощі, тощо.

В 2007 році разом з німецькою організацією „Допомога дітям Чорнобиля” м. Мюнхена оздоровлено в лікувально-оздоровчому комплексі „Карпатські зорі” м. Косів Івано-Франківської області більше 100 дітей Іванківського, Поліського та Бородянського районів. Всі витрати, включаючи оплату путівок взяла на себе німецька сторона.

Окрім того, безпосередньо в Німеччині завдяки асоціації „Допомога дітям Чорнобиля” м. Веймар оздоровлювалася група в кількості 40 дітей Іванківського та Поліського районів Київщини.

Щорічно під час зимових та літніх канікул в Італії відпочиває понад 200 дітей, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, в т.ч. діти-сироти Трипільської та Бучанської шкіл-інтернатів.

Члени Фонду завжди приймають активну участь у проведенні міжнародних конференціях та у заходах, пов’язаних з тематикою Чорнобильської катастрофи. Президент Фонду є членом Міжвідомчої комісії Кабінету Міністрів України з питань комплексного розв’язання Чорнобильських проблем та членом Консультативної Ради Міністерства праці та соціальної політики з питань соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Теперішнього часу 2 німецькі, 6 італійських асоціацій продовжують співпрацю з Фондом, планується поновлення діяльності з французькою благодійною організацією „Допомога дітям Чорнобиля”, чекаємо в наступному році благодійної допомоги з Кіпру.

Гуманітарні організації Австрії, Італії, Кіпру, Німеччини, Франції впродовж багатьох років співпрацюють з Фондом. Керівники закордонних організацій були відзначені подякою Голови Київської ОДА, а Президента Фонду нагороджено Почесною відзнакою МНС України, орденом Княгині Ольги ІІІ ступеню, подякою Київського міського Голови, Голови Черкаської ОДА, подякою Голови Івано-Франківської ОДА.

Джерелом формування коштів Фонду є гуманітарна допомога від фізичних та юридичних осіб, міжнародних організацій, органів місцевого самоврядування. Фонд є неприбутковою організацією.

За час існування Фонду було проліковано та оздоровлено в Україні 4,5 тисячі дітей, за кордоном більше 12 тисяч українських дітей, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Також за сприяння Фонду за кордоном проліковано понад 30 українських онкохворих дітей.

 

Наші координати:

Міжнародний благодійний фонд

«Діти – інваліди Чорнобиля»

 

 

Банківські реквізити:

26009010032259 в ВАТ „Укрексімбанку”,

МФО 322313, ЄДРПОУ 34289478

Із зазначенням

„Благодійний внесок для

МБФ „Діти – інваліди Чорнобиля”